İZOBEDEL 410

 

SU YALITIMI VE ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ

 

Mevcut bina ve inşaat halindeki yapılarda su izolasyon problemi uzun ömürlü sistemler ile çözüme ulaştırılır. Doğru sistem seçimi, yapının kalıcılığı açısından önemlidir.

 

İZOBEDEL 410 Sistem ürünleri; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, pozitif yönlüden negatif yönlü su yalıtımı ve zemin kaplamalarında ihtiyacınıza göre oluşturulmuş su yalıtımı ve zemin kaplaması çözüm sistemleridir.

 

Su yalıtımı ve zemin kaplamalarında uygulama yerine uygun alternatifli İZOBEDEL 410 Sistem ürünlerinin elastik, ekyersiz, su geçirimsiz, U.V. dirençli, yaya ve araç trafiğine hizmet veren yapısı, her mevsim şartlarında uygulanabilir olması ve yalıtım yapısı ile zemin kaplamasına olanak veren dekoratif görünümü başlıca tercih sebepleridir.

 

İZOBEDEL 410 Sistem ürünleri; Avrupa Birliği teknik onay kurumu EOTA tarafından testleri gerçekleştirilmiş ve “CE” belgesi ile sertifikalandırılmış, Kalite Sistemi ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 onaylı ürünlerdir.

detaylı bilgi için tıklayınız...

 

Anasayfa   I   İzobedel SPF   I   İzobedel Polyurea   I   İzobedel 410   I   İzobedel Mantolama
ısı yalıtımı   I   su yalıtımı   I   ses yalıtımı   I   yangın yalıtımı   I   iletişim  I  türkçe  I  english  I