TRT ANTALYA SARIÇINAR VERİCİ İSTASYONU
Dış Cephe ve Teras Alanları Su Yalıtımı

 

TRT kurumuna ait ana verici istasyonları bulundukları bölgede en yüksek konumda kurulmuşlardır. Verici istasyonlarının dış cepheleri ve teras alanları iklimsel değişiklikleri ve kötü hava şartlarını en çok hisseden yapılardır.2 senede bir bina dış yüzeyleri ve teras alanları bakıma alınırlar ve sürekli bir maliyet ortaya çıkmaktadır.

TRT Yapı İşleri Müdürlüğü araştırmaları sonrasında bu maliyetleri asgariye indirecek ürün araştırması sonrasında POLYUREA ürününün en uygun ürün olduğunu saptamıştır.

Bunun nedenleri arasında; POLYUREA’nın hızlı uygulanabilirliği açısından, uygulama alanları çeşitliliği bakımından, renklendirilerek uygulanabilme yeteneği ve UV dayanımı özelliği açısından, tek bir uygulama ile su yalıtımını sağlamasının yanında yüksek sürtünme ve kimyasal dayanımı özelliği ile her türlü alanın zemin kaplamasına olanak veren yapısı nedeni ile başka hiçbir sistemle kıyaslanamayacak üstün özelliklere sahip olmasıdır.

TRT Antalya Sarıçınar Verici İstasyonu dış cephesi ve teras alanları POLYUREA ile su yalıtımı ve zemin kaplamasına ait ihale sonrasında İZOBEDEL ekipleri uygulama alanına giderek 2.750 m² uygulama alanına sahip verici istasyonun dış cephe ve teras alanlarının POLYUREA ile yalıtımlarını 1 hafta içerisinde tamamlayarak teslimini gerçekleştirmiştir.

Diğer Haberler
-----------------------------------------------------------------
Konya Şeker San. ve Tic. A.ş Beyşehir- Bayavşar Tarım Ürünleri İşletme Tesisleri

Irak Hükümetine Ait-Süleymani Kuru Gıda Depoları

EKOkredi ve Kredi Kartlarına Taksit Avantajları

 

 

 

Anasayfa   I   İzobedel SPF   I   İzobedel Polyurea   I   İzobedel 410   I   İzobedel Mantolama
ısı yalıtımı   I   su yalıtımı   I   ses yalıtımı   I   yangın yalıtımı   I   iletişim  I  türkçe  I  english  I