Pazartesi - Cuma09:00 - 18:00
Telefon +90 212 255 7 407
Sosyal Medyada Biz

YALITIM SEKTÖRÜNÜN YÜKSELEN DEĞERİNDETasarruf Sağlıyoruz

İZOBEDEL alanlarında çeyrek asırlık tecrübe ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. İnşaat aşamasında vesaire bitmiş projelerinizde tadilat, tamirat uygulaması tecrübeli ekipmanlarımızın teknik deneyimleri kaliteli malzeme seçimi doğrultusunda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine arz ederiz.

Avrupa’da gerçekleştirilen yapı projelerinde klasik yalıtım malzemeleri yerini Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerine terk etmektedir. Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinde kullanılan malzeme ve uygulama biçimi yönünden, klasik yalıtım malzemeleri karşısında birçok üstünlüğe sahiptir.

Bu süreçteki çalışma prensiplerimiz ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız sektörde tercih edilmemizi sağlayan en önemli etkendir. Zaman içinde sağladığımız güven ve memnuniyetin bir neticesi olarak siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi arttırdığımız ve bu faaliyet konularında da göstermiş olduğumuz başarılarla sektördeki iddiamızı gururla sürdürmekteyiz.

İZOBEDEL, yalıtım sektörünün yükselen değeri olan Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinden ana amacı ısı yalıtımı olan Sprey Poliüretan Köpük ( Spray Polyurethan Foam-SPF) ile Püskürtme Yalıtım uygulamalarına başlamıştır

Yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzeme ile istediğiniz bütçede tadilatlarınızın ve inşaatının uygulamalı izole probleminizi memnuniyetinizin doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız. Yalıtım, tadilat ve onarım işleri uzman ekibimiz bilinçli tekniklerimiz sayesinde can sıkıcı sorunlu işler olmaktan bertaraf edilir zamanında teslimat ve uygun fiyat garantisi verilir garantili ve sözleşmeli teslim edilir.

izobedel hakkımızda
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

İZOBEDEL, yalıtım sektörünün yükselen değeri olan Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinden ana amacı ısı yalıtımı olan Sprey Poliüretan Köpük ( Spray Polyurethan Foam-SPF) ile Püskürtme Yalıtım uygulamalarına başlamış, diğer yalıtım uygulamaları olan su-ses-yangın uygulamalarının da Türkiye’de püskürtme olarak uygulanabilmesi için girişimlerine hız vermiştir. Bugün geldiğimiz noktada ise klasik ısı-su-ses-yangın uygulamaları yerine; ısı yalıtımı uygulamasını Sprey Poliüretan Köpük-SPF, su yalıtımını Sprey POLYUREA, ses yalıtımını FONO Sprey ve yangın yalıtımın yerine Sprey TECWOOL gelmiştir

Bütün Bunları bünyesinde toplayan İZOBEDEL, yalıtım uygulamalarının tamamını püskürtme olarak tek çatı altında toplaması, teknik alt yapısı ve profesyonel uygulayıcıları ile yurtiçinde Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerini ilerlemektedir.

İZOBEDEL üstlendiği liderlik misyonunu yurtdışı uygulamalarında da başarıyla sürdürmektedir. Bunun bilincinde olmak en başta ülkemiz adına ondan sonra kendi adımıza başarabileceğimiz en büyük vizyondur.

Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara müşterileri ile birlikte çıkış yolu arayan İZOBEDEL, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Credibly innovate granular internal or “organic” sources whereas high standards in web-readiness. Energistically scale future-proof core competencies vis-a-vis impactful experiences.

İzolasyon alanının proje isteklerine uygun olarak; ‘’doğru teşhis’’ ‘’doğru ürün’’ ‘’ doğru uygulama‘’  ” doğru ekip ” ” doğru zaman ” vb. örnekleri çoğaltabileceğimiz konular ve teşhisler bulunmakla birlikte bunların beraberinde,

Gerek ürünün TSE, TSEK gerekse uygulamanın uluslararası standartlara (ISO 9001, EN, ASTM) uygun olması sağlanır. kullanılan ürün ve uygulamalar bu doğrultuda kişi şahıs ya da kurul kuruluşlara iletilir.

Ürün ve uygulama gereklerine göre her aşamada gerçekleştirilen kalite kontrol testleri ile işin doğruluğu ve performansının ölçülmesi sağlanır.

Bu doğrultuda okumuş olduğunuz makalemizde olayı bütün şeffaflığıyla sizlere aktarmış bulunmaktayız, web sitemizde belirttiğimiz gibi istediğiniz zaman bizlere iletişim bölümümüzden ulaşıp ücretsiz danışmanlık hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız…

izobedel yönetim kurulu başkanı

İZOBEDEL YÖNETİM KURULUİletişime Geç

Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı bir şekilde gelişiyoruz.
Adres
Sütlüce, İmrahor Cad.
Haliç Park Plaza No:2/1 Kat:8 D:22
Beyoğlu/İSTANBUL
Bizi arayın
+90 212 255 7 407
+90 532 711 0 588
Bize e-posta gönderin
izobedel@izobedel.com
basri@izobedel.com

İZOBEDEL YÖNETİM KURULU BAŞKANIVasfi AYÖZLEK

1972 Siirt Şirvan'da doğdu Öğretim hayatını İstanbul'da tamamladıktan sonra Bedel yapıyı kurdu, Savunma sanatlarında 9 Yıl spor okulu işletti. İzobedeli kurdu. Yapı sektöründe hem inşaat hem de yalıtım işleri devam ediyor.
 • İş deneyimi
 • Danışmanlık etiği
 • Ödüller & Başarılar

Proaktif olarak, inşaat tabanlı uzmanlık ve çapraz sektörlerde büyüme stratejileri tasarlandı. Üstün işbirliği ve fikir paylaşımı olmadan kaliteli entelektüel sermayeyi sorunsuz bir şekilde görselleştirmek. Bakım yapılabilir ürünlerden sonra kurulu temel portalları bütünsel olarak tasdik edilmek.

 • 1994-1996
  Bedel Dekor adıyla yapı sektöründe ince işler kolunda faaliyet yürütmek adına kuruluyor. İzobedel Dekor İnşaat Ltd. Şti. olarak devam edecek olan şirketimiz bu süreçte önemli projelere imza atıyor.
 • 1996-2000
  Yapı sektöründe elde ettiğimiz tecrübeleri yine müşteri memnuniyeti anlayışımızla yalıtım sektöründe de sürdürmek adına püskürtme yalıtım çözüm sistemlerinde Avrupadaki son sistemleri Türkiye’de uygulamaya koyuyoruz.
 • 2000-2019

  İzobedel günümüzde tüm kalite belgelerini tamamlamış, Yapı ve yalıtım sektöründe çeyrek asırlık deneyimle sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Sektörün tüm derneklerinde aktif görev almakta ve sektörün geleceğini inşa etmede inisiyatif alamaya devam etmektedir.

Anahtar teslimi kanalları ortaklaşa yönetirken sanal e-satıcılar. Ölçeklenebilir metrikleri nesnel olarak yakalarken proaktif e-hizmetleri yakalayın. Tamamen araştırılmış büyüme stratejilerini ve birlikte çalışabilir dahili veya “organik” kaynakları sorunsuz bir şekilde güçlendirin.

Granüler dahili veya “organik” kaynakları güvenilir bir şekilde yenilerken, web hazırlığında yüksek standartlar. Etkili deneyimler karşısında geleceğe yönelik temel yetkinlikleri enerjik olarak ölçeklendirin. Entegre şemaları optimum ağlarla önemli ölçüde sentezleyin.

Geriye dönük uyumlu veriler olmadan, yüksek getirisi olan içeriği etkileşimli olarak erteleyin. Optimum süreçleri ve taktik mimarileri hızla geliştirin. Doğru e-pazarlar aracılığıyla kovalent stratejik tema alanlarını tamamen yineleyin.

Faaliyetlerimizi Bedel dekor adıyla Yapı sektörüne yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini hayata geçirmek adına organize ettik. Bu süreçte ince işlerle Yapı sektöründeki yerimizi alırken aynı zamanda dünyada yalıtım ürün ve yöntemlerini araştırdık.

 • 2002: İnce işlerde uzmanlaşıyor, alçı sıva, kaba sıva, alçıpan uygulamalarında önemli referanslar elde ediyoruz.
 • 2004: İzobedel olarak büyük hedeflerle çıktığımız yolda, faaliyetleri sonucunda iyi dönüşler alıyoruz.
 • 2005: Püskürtme sistemlerin yanında endüstriyel alanların zemin kaplama faaliyetlerinde de başarımızı sürdürüyoruz.
 • 2009: Epoksi ve poliüretan zemin kaplama uygulamaları departmanımızı oluşturuyoruz.
 • 2012: İzobedel geçmiş yıllarda edindiği tecrübelerini müteahhitlik faaliyetleriyle değerlendiriyor.
 • 2018: Kat karşılığı ve kentsel dönüşüm projelerine imza atıyoruz.
PROJELERİMİZİ KONTROL EDİN

Danışmanlık Alanlarımız

BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://izobedel.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yapı projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.
BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://izobedel.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yapı projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.

© 2024 Tüm Hakkı İzobedel Yapı Uzmanına Aittir

© 2024 Tüm Hakkı İzobedel Yapı Uzmanına Aittir