Pazartesi - Cuma09:00 - 18:00
Telefon +90 212 255 7 407
Sosyal Medyada Biz

YAPI / ALTYAPI / YALITIM VE MEDYA SEKTÖRÜNDEÇeyrek Asırdır
Sizlerle Birlikteyiz

Hem yatay hem dikey büyüyoruz. 1994 yılından buyana yatırımlarımızı hem bulunduğumuz sektöre hem de destekleyen sektörlere yönlendirmeye devam ediyoruz.

1994 yılında faaliyetlerimizi Bedel dekor adıyla Yapı sektörüne yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini hayata geçirmek adına organize ettik. Bu süreçte Yapı sektöründe önemli projelere imza attık. 90’lı yıllar izolasyon faaliyetlerinin önem kazanmaya başladığı yıllardı.

Bu süreçte ince işlerle Yapı sektöründeki yerimizi alırken aynı zamanda dünyada yalıtım ürün ve yöntemlerini araştırdık.

2000’li yıllara geldiğimizde yalıtım sektöründe sıfır riskle uygulanan dünyanın da bu alanda kabul ettiği püskürtme sistem çözüm sistemlerini Türkiye pazarında uygulamaya başladık.

Bu alandaki faaliyetlerimiz sonucunda kısa süre sonra konut ve sanayi tipi yapılar inşa etmeye başladık. Son olarak yatırımlarımızı Medya sektörüne yönelik değerlendirmeye devam ediyoruz.

Yüksek Kalite
Verimli İşçilik
Detay Uzmanlığı
%100 Müşteri Memnuniyeti

1994

Mart 1994

İzobedel Kuruluyor

Bedel Dekor adıyla yapı sektöründe ince işler kolunda faaliyet yürütmek adına kuruluyor. İzobedel Dekor İnşaat Ltd. Şti. olarak devam edecek olan şirketimiz bu süreçte önemli projelere imza atıyor.

Nisan 1995

Önemli Referanslara İmza Atıyoruz

Bedel Dekor olarak ince işlerde uzmanlaşıyor, alçı sıva, kaba sıva, alçıpan uygulamalarında önemli referanslar elde ediyoruz. Isı cam Eskişehir şantiyesi gibi önemli işlere imza atıyor müşteri memnuniyeti ilkemizi fark ettiriyoruz.

Ağustos 1998

Ekibimizi Büyütüyoruz…

İzobedel büyük hedeflerle çıktığı yolda, faaliyetleri sonucunda iyi dönüşler alıyor. Buna paralel olarak kadrosunu da genişletiyor

Nisan 1999

Yalıtım Sektörüne Odaklanıyoruz

İzobedel beş yıllık faaliyetleri sonucunda yalıtım sektöründeki yetersizlikleri tespit ediyoruz. Avrupa yalıtım pazarını yakından takip ediyoruz

2000

Ocak 2000

Püskürtme Yalıtım Sistemleri

Yapı sektöründe elde ettiğimiz tecrübeleri yine müşteri memnuniyeti anlayışımızla yalıtım sektöründe de sürdürmek adına püskürtme yalıtım çözüm sistemlerinde Avrupadaki son sistemleri Türkiye’de uygulamaya koyuyoruz.

Haziran 2000

Zemin Yalıtımında Uzmanlaşıyoruz

Püskürtme sistemlerin yanında endüstriyel alanların zemin kaplama faaliyetlerinde de başarımızı sürdürmek adına Epoksi ve poliüretan zemin kaplama uygulamaları departmanımızı oluşturuyoruz.

2004

Nisan 2004

Alt Yapı Yol Grubu

2004 yılına geldiğimizde İzobedel yapı sektöründe paralel iş alanlarında da büyümeye devam ediyor. Arıtma tesisleri, PE boru doğalgaz hatları vb. deneyimli uzman ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Temmuz 2014

Konut Tipi Yapılar İnşa Ediyoruz

İzobedel geçmiş yıllarda edindiği tecrübelerini müteahhitlik faaliyetleriyle değerlendiriyor. Konut tipi yapılar inşa ediyoruz. Kat karşılığı ve kentsel dönüşüm projelerine imza atıyoruz. 

2020

Temmuz 2020

Sektörde izlenen ve sektöre yön veren bir paydaşlar bütünüyüz.

İzobedel günümüzde tüm kalite belgelerini tamamlamış, Yapı ve yalıtım sektöründe çeyrek asırlık deneyimle sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Sektörün tüm derneklerinde aktif görev almakta ve sektörün geleceğini inşa etmede inisiyatif almaya devam etmektedir.

BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://izobedel.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yapı projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.
BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yapı sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://izobedel.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yapı projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.

© 2024 Tüm Hakkı İzobedel Yapı Uzmanına Aittir

© 2024 Tüm Hakkı İzobedel Yapı Uzmanına Aittir